Kuchyne

Už viac ako 30 rokov vyrábame unikátny nábyok. Vyrábame nábytok pre komerčné objekty (reštaurácie, hotely, kancelárie) a do domácností. Špecializujeme sa na tradičné kuchyne vyrábané na mieru z borovicového masívu. Vo svojej práci zručne spájame tradíciu a modernosť, čím je náš nábyok mimoriadne obľúbený aj medzi najnáročnejšími klientami.

Pozrite si naše 3D prezentácie, ktoré vám priblížia naše kuchyne, spálne, vstavané skrine a ďalšie produkty. Pozrite si našu ponuku a referencie od našich spokojných klientov. Dúfame, že naše kychyne namieru sa čoskoro  stanú súčasťou aj vašej domácnosti.

Náš nábytok sa vyznačuje precíznym spracovaním a vysokou kvalitou použitých materiálov. Jedinečná atmosféra, ktorú vytvára náš nábytok, môže preniknúť aj do vašej domácnosti. Názory od našich spokojných klientov sú najlepším dôkazom.

Práca talentovaných návrhárov interiérov a využitie najmodernejších drevoobrábacích strojov zaisťuje najvyššiu kvalitu nášho nábytku. Veľmi radi vám vyrobíme kuchyne aj iný nábytok, vďaka ktorému sa budete cítiť naozaj jedinečne.

Všetky zobrazené fotografie sú z našich realizácií.

3D vizualizácia

3D vizualizácia sa zobrazí po kliknutí na obrázok.

Ak máte mobilné zariadenie s operačným systémom Android alebo iOS, naskenujte QR kód nižšie pomocou čítačky čiarových kódov zabudovaný do našej mobilnej aplikácie CAD share-it, alebo môžete použiť ľubovoľnú aplikáciu pre skenovanie QR kódov.

    Firma Meblo-Wosk je výrobca kvalitného nábytku z masívu, ktorý na trhu pôsobí už 30 rokov a stále rastie. Firma pôsobí v Poľsku, ale zákazníkov má vo viacerých európskych krajinách, vrátane Slovenska.

    Na tomto internetovom obchode si objednávate kvalitný masívny nábytok priamo od nás, od výrobcu.
    Nábytok rozvážame vlastnou dopravou v rámci celého Slovenska.