Matrace

Przedsiębiorstwo M&K Foam to uznana w branży firma, produkująca materace na polski i europejski rynek od 1992 roku.Znalezione obrazy dla zapytania materace koło

Nasza oferta to szeroki wybór najwyższej jakości produktów, zapewniających komfort podczas snu i wypoczynku. Udostępniamy materace piankowe: bonelowe, kieszonkowe, piankowe oraz lateksowe. W trosce o pełne zadowolenie naszych klientów proponujemy także solidne stelaże, wygodne łóżka i poduszki.

Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza na temat wpływu jakości materacy na komfort snu, zaważyła na naszych produktach w sposób niezwykle widoczny. Proponujemy wyłącznie doskonale skonstruowane materace, powstałe przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod produkcji.

Wygodne materace do spania zapewniające komfort podczas nocnego wypoczynku nie muszą być wcale drogie! W naszej ofercie promocyjnej znajdą Państwo ciekawe rozwiązania w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Dzięki temu możecie już dziś skorzystać z naszych propozycji i zapewnić siebie zdrowy sen bez dużych nakładów finansowych. 

 

Návod na použite materacov a roštov

1. Matrace M & K Foam sú vyrábané vo všetkých rozmeroch, viac ako 2 metre.

2. Jednotlivé modely roštov sú vyrábané v atypických rozmeroch.

3. Dvojstranné matrace by sa mali pravidelne otáčať, aby sa zabránilo ich drformáciám a tým sa predľžila ich životnosť

4. Jednostranné matrace je potrebne používať z prešívanej strany.

5. Ak chcete zachovať životnosť matraca a zabrániť jeho zničeniu počas použivania odporúčame rošty uvedené v našej ponuke. Rošty zabezpečujú pravidelné vetranie a optimálne zvýšenie pružnosti matraca a jeho životnosť.

6. Matrace nepoužívajte na iných roštoch napr. sieťovito - pružinových, z dosiek, atd. Vzhľadom na možnosť zničenia.

7. Kvôli zachovaniu  hygieny matrace neskladujte na podlahe, vo vlhkých priestoroch. Skladovanie v takých priestoroch môže spôsobiť zaplesnutie.

8. Odchýlkz a nerovnosti na matracoch do ľ cm sú normálnym javom pri používaní matraca. Je to spojené so zadpovedajúcou postavou spacieho.

9. Matrace, ktoré sú vyrobené z prírodných materiálov majú typický zápach, ktorý vyprchá s postupom času.

10. Rošty na ohýbaných lamelách a taktiež matrace na drevených rámoch, by mali byť položené na pozdľžnych podporných lištách na ráme postelí. Dvojlôžka by mali mať naviac stredovú lištu.

11. Matrac je považovaný za predmet pre osobnú potrebu.

12. Každá časť poťahu sa musí prať osobitne z dôvodu veľkých rozmerov.

13. Poťah matraca sa môže používať len po jeho vysušení.

14. Rošty Basic Flex šP a rošt Basic Duoflex KF pri manipulácii / hore-dole / vydávajú minimálne zvuky, ktoré neovplyvňujú kvalitu spánku.

15. V posteliach vo verzii KF pružina plní funkcie pri zaťažení matraca.

    Firma Meblo-Wosk je výrobca kvalitného nábytku z masívu, ktorý na trhu pôsobí už 30 rokov a stále rastie. Firma pôsobí v Poľsku, ale zákazníkov má vo viacerých európskych krajinách, vrátane Slovenska.

    Na tomto internetovom obchode si objednávate kvalitný masívny nábytok priamo od nás, od výrobcu.
    Nábytok rozvážame vlastnou dopravou v rámci celého Slovenska.