Nábytok pre reštaurácie a hotely

Naša firma sa tiež zaoberá komplexným vybavením pre hotely, reštaurácie, hostince, puby, motely, penzióny, internáty a hostely. Pôsobíme na trhu už veľa rokov, čo nám umožnilo upevniť našu pozíciu a poskytnúť Vám prepracovanú ponuku nábytku z masívneho dreva vysokej kvality. Naše dlhoročné skúsenosti nám umožňujú splniťkaždú, dokonca veľmi atypickú objednávku. Dodať môžeme štandardný nábytok ako aj nábytok vyrobený podľa návrhu a potrieb Zákazníka. Nábytok môžeme vyrobiť pre každý typ interiéru hotela alebo reštaurácie používajúc pri tom rôzne štýly, farby, povrchové úpravy alebo kovania. Okrem nábytku vyrábame tiež iné drevené komponenty ako sú: parapety, nástenné panely, drevené kryty na ohrievače kuchynské linky atď. Kvalitný masívny nábytok bude mať vo vašej reštaurácii alebo v hoteli dlhú životnosť.
 

 Náš nábytok pre reštaurácie a hotely je ekologický, pre dlhšiu životnosť je pokrytý včelím voskom. Neváhaje nás osloviť, radi vám spracujeme ponuku nábytku na mieru.

    Firma Meblo-Wosk je výrobca kvalitného nábytku z masívu, ktorý na trhu pôsobí už 30 rokov a stále rastie. Firma pôsobí v Poľsku, ale zákazníkov má vo viacerých európskych krajinách, vrátane Slovenska.

    Na tomto internetovom obchode si objednávate kvalitný masívny nábytok priamo od nás, od výrobcu.
    Nábytok rozvážame vlastnou dopravou v rámci celého Slovenska.