Výstavy

Výstavisko AGROKOMPLEX Nitra - Nábytok & Bývanie

Výstava Nábytok & Bývanie v Nitre je jednou z najvýznamnejších nábytkárskych výstav v strednej Európe. Každý rok je o výstavu obrovský záujem - výstavu navštívi viac ako 64.000 návštevníkov.

V roku 2011 sa jej zúčastnilo 455 vystavovateľov zo všetkých kútov sveta. 66% vystavovaného tovaru prestavoval nábytok a takmer 10% tvorilo príslušenstvo a vybavenie. Vystavovatelia prezentovali svoje výrobky na 25.000 m2. Takmer 80% z nich sa vyjadrilo, že účasť na veľtrhu bola úspešná a budú mať záujem navštíviť veľtrh aj budúci rok. To potvrdzuje významnosť a dôležitosť tejto akcie, ktorú každoročne navštívi veľký počet návštevníkov.

Výstavy 2017

Nábytok & Bývanie 2013

Veľtrh MODDOM - Bratislava

Veľtrh MODDOM v Bratislave je jedným z najpopulárnejších medzinárodných veľtrhov nábytku v strednej Európe. Každý rok sa na veľtrhu zúčastňuje asi pol tisíca vystavovateľov a odborníkov v nábytkárskom priemysle zo Slovenska aj z celého sveta. V roku 2011 navštívilo MODDOM viac ako 35000 ľudí., medzi ktorými boli architekti, návrhári interiérov, obchodníci, distribútori, výrobcovia, dovozcovia a vývozcovia nábytku.

Očakáva sa, že tento rok MODDOM priláka ešte väčší počet podnikateľov, ktorí chcú predstaviť svoje nové produkty a služby pre verejnosť. Neustále sa zvyšujúci počet potenciálnych kupcov v nábytkárskom priemysle  môže zvýšiť obchodné príležitosti a počet objednávok. Vystavovatelia vystavujú na veľtrhu:

Účasť na tejto akcii umožní spoločnosti propagovať svoju značku a prekladať ponuky potenciálnym zákazníkom na všetkých európskych trhoch. Môže to byť tiež príležitosť na nadviazanie kontaktov v iných krajinách, ktoré môžu priniesť hmatateľné výhody v budúcnosti.

MODDOM 2012

MODDOM 2011

MODDOM 2010

Firma Meblo-Wosk je výrobca kvalitného nábytku z masívu, ktorý na trhu pôsobí už 30 rokov a stále rastie. Firma pôsobí v Poľsku, ale zákazníkov má vo viacerých európskych krajinách, vrátane Slovenska.

Na tomto internetovom obchode si objednávate kvalitný masívny nábytok priamo od nás, od výrobcu.
Nábytok rozvážame vlastnou dopravou v rámci celého Slovenska.