Zostava BIANCO

Rustikálny nábytok je nábytok s jedinečným štýlom a vzhľadom, ktorý sa nám väčšinou spája s beztarostnými rokmi detstva. Niet divu, veď veľa naších predkov si cenilo čaro a dlhovekosť dreveného nábytku, a práve preto si vyberali tento druh nábytku. Drevený nábytok patrí medzi nábytky, ktoré nám môžu slúžiť dlhé roky a ich vzhľad v priebehu rokov získava na jedinečnosti a ušľachtilosti. Rustikálny nábytok Bianco je vysoko kvalitný nábytok vyrobený z masívneho borovicového dreva. Štandardnou farbou pre túto kolekciu je stará biela, ktorá nábytku dodáva čaro. Brúsenie počas ich konečnej úpravy má za účel dodať nábytku vek. Rustikálny nábytok svojou prítomnosťou skrášľuje interiéry spální, obývačiek, pracovní. Bez ohľadu na výber modelu alebo farby, pretože aj tú si môžu naši Klienti zmeniť na iný, kompozície z kolekcie Bianco dodajú priestoru výnimočný a prirodzený štýl. Rustikálny nábytok Bianco je dostupný v stálej ponuke. Sme zároveň otvorení na vyhotovenie špeciálnych modelov na zakázku podľa Vašich potrieb a vkusu.

Ako každý drevený nábytok, ani lakovaný nábytok nemá rád vlhkosť, zmeny teplôt alebo slnko, aj keď sú na tieto faktory vzhľadom na niepriepustnú ochrannú vrstvu laku rozhodne menej citlivé. Ich ďalšou výhodou je tiež to, že sa ľahko udržujú v čistote, ich povrch je hladučký a nepriepustný, takže sa do nich nedostane prach a špina tak ľahko, ale hlavne chráni pred vlhkosťou. Na údržbu stačí mäkká, bavlnená utierka a vhodný aeorosólový prostriedok. Existujú rôzne prípravky, chrániace pred vlhkosťou a dodávajúce lesk, ktoré majú dodatočne antistatické vlastnosti a taktiež špeciálne hipoalergénne vlastnosti, bezpečné pre deti a staršie osoby.

 

    Firma Meblo-Wosk je výrobca kvalitného nábytku z masívu, ktorý na trhu pôsobí už 30 rokov a stále rastie. Firma pôsobí v Poľsku, ale zákazníkov má vo viacerých európskych krajinách, vrátane Slovenska.

    Na tomto internetovom obchode si objednávate kvalitný masívny nábytok priamo od nás, od výrobcu.
    Nábytok rozvážame vlastnou dopravou v rámci celého Slovenska.