Zostava MODERN

Nábytok z kolekcie Modern je najčastejšie vyhotovený v modernom štýle. Tento nábytok má jednoduchý dizajn s prírodným charakterom. Zákazníci si ho cenia pre svoju jednoduchosť, prírodné prevedenie a pekný vzhľad. Nábytok Modern je vyrobený z masívneho borovicového dreva, voskovaného alebo lakovaného, vybavený štvorcovými nožičkami, ktoré uľahčujú udržiavanie čistoty aj pod nábytkom. Základnou farbou tejto kolekcie je sivý alebo čierny vosk, ale je tu možnosť použitia aj iných farieb. Okrem toho dávame na výber rôzne druhy pántov a úchytov, vďaka čomu je možné jeden model nábytku predstaviť rôznymi spôsobmi.

Starostlivosť o voskovaný nábytok

Ako každý drevený nábytok, aj voskovaný nábytok si vyžaduje náležitú starostlivosť. Keďže masívne drevo bolo potiahnuté vrstvou vosku na báze prírodného včelieho vosku, je potrebné si uvedomiť, že nie každý prípravok je preň vhodný. Pred ošetrením alebo čistením nábytku si pozorne prečítajte leták, v ktorom je jasne napísané, či je vhodný na voskovaný nábytok a či obsahuje rastlinné oleje alebo vosk blahodárne pôsobiaci na ich povrch. Pre každodennú starostlivosť používajte zľahka navlhčenú bavlnenú handričku. Aby sme ho aj trochu vyleštili a chránili, použijeme prípravok na údržbu a ochranu voskovaného nábytku, ktorý taktiež nanášame mäkkou bavlenou handričkou. Necháme vyschnúťa v prípade potreby nanesieme ďalšiu vrstvu.

 Kolekcja nábytku MODERN vo farbe K07 - szary wosk

    Firma Meblo-Wosk je výrobca kvalitného nábytku z masívu, ktorý na trhu pôsobí už 30 rokov a stále rastie. Firma pôsobí v Poľsku, ale zákazníkov má vo viacerých európskych krajinách, vrátane Slovenska.

    Na tomto internetovom obchode si objednávate kvalitný masívny nábytok priamo od nás, od výrobcu.
    Nábytok rozvážame vlastnou dopravou v rámci celého Slovenska.